قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار/ قیمت خودرو پنج‌شنبه ۱۴ شهریور؛ رویای بازگشت پراید به کانال ۳۰ میلیون!

قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار قیمت خودرو پنج‌شنبه ۱۴ شهریور؛ رویای بازگشت پراید به کانال ۳۰ میلیون!

آخر هفته برای بازار خودرو با روی خوش فرا رسیده است. طوری که اغلب محصولات سایپا و ایران خودرو امروز کاهش قیمت قابل قبولی دارند و به جز یکی دو مورد، اغلب محصولات در بازار خودرو تا حدودی ارزان شده‌اند. کاهش قیمت چند روز اخیر پراید باعث شده به بازگشت این خودرو به کانال ۳۰ میلیونی بیشتر از قبل امیدوار باشیم.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸

روند کاهش قیمت در بازار خودرو به آرامی، اما به صورت مداوم پیگیری می‌شود. هرچند در این بین یکی دو محصول ایران خودرو ساز مخالف می‌زنند و امروز کمی به قیمت‌هایشان اضافه کرده‌اند، اما روند کلی بازار رو به کاهش است. برای مثال امروز پژو پارس در بازار خودرو با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی به ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده، اما در طرف مقابل رانا حدود ۵۰۰ هزار تومان گران شده و امروز با قیمت ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

سمند امروز در بازار خودرو رفتار دوگانه‌ای دارد. برخلاف روند کلی بازار که عموما به صورت کاهشی پیگیری می‌شود، امروز قیمت سمند EF۷ با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی همراه است و به ۸۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده. در طرف مقابل سمند LX حدود ۱۰۰ هزار تومان ارزان شده و امروز در بازار ۷۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ بیشترین کاهش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده است. طوری که این محصول امروز با کاهش یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی همراه است و به حدود ۷۸ میلیون تومان رسیده. با این وجود در طرف مقابل پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار بدون تفاوت نسبت به روز گذشته سر جایشان ایستاده‌اند. قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار ۹۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در بازار ۹۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

پژو ۴۰۵ SLX امروز در ادامه روند روز‌های گذشته یک میلیون تومان ارزان شده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX تقریبا به ۸۰ میلیون تومان رسیده، اما پژو ۴۰۵ GLX آن را به خوبی همراهی نمی‌کند. چراکه پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز همچنان مثل روز‌های گذشته حدود ۷۴ میلیون تومان قیمت دارد و مدل بنزینی آن با کاهش ۵۰۰ هزار تومانی به ۷۱ میلیون تومان رسیده است.

قیمت انواع دنا امورز تغییر خاصی نسبت به روز گذشته ندارد و دنا معمولی تیپ ۲ با افزایش یک میلیونی به ۱۰۹ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس توربو هم بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۱۶۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. شرکت ایران خودرو فروش این دو محصول را متوقف کرده و به کسانی که آن‌ها را پیش‌خرید کرده بودند، پیشنهاد کرده به جایشان ماشین دیگری تحویل بگیرند. در بین انواع دنا، تنها فروش دنا پلاس تیپ ۱ ادامه دارد که در کارخانه ۱۱۰ میلیون تومان قیمت خورده و در بازار حدود ۱۰ میلیون بیشتر و ۱۲۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای دیگر محصول ایران خودرو است که امروز با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۱۱۴ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۷ اتوماتیک بیشتر ارزان شده و امروز در بازار با کاهش پنج میلیونی روی ۱۵۷ میلیون تومان ایستاده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان
۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۳,۸۰۰,۰۰۰
۷۳,۹۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۲,۲۰۰,۰۰۰
۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۱,۰۰۰,۰۰۰
۷۱,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۸۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۱,۵۰۰,۰۰۰
۹۲,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲
۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵
۹۳,۹۰۰,۰۰۰
۹۳,۹۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار
۹۳,۷۰۰,۰۰۰
۹۳,۷۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲
۱۰۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ ۱
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۵۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک
۱۵۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ ۲
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸
امروز محصولات سایپا در بازار قیمت‌ها را تا حدود پایین آورده‌اند. تیبا صندوق‌دار امروز با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی روی مرز ۵۰ میلیون تومان ایستاده و تیبا ۲ با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی به ۵۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل از آنجا که ساینا در بازار به قیمتی پایین‌تر از نرخ مصوب کارخانه رسیده و برای همین سر جایش متوقف شده. چند روزی است که ساینا در بازار حدود یک میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه و ۵۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
قیمت روز پراید امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸
کاهش قیمت امروز انواع پراید، فاصله این خودرو با مرز ۵۰ میلیونی را بیشتر کرده و حالا باید منتظر بازگشت پراید به کانال ۳۰ میلیونی باشیم. چراکه امروز پراید سایپا ۱۳۱ در ادامه روند کاهشی یکی دو هفته گذشته حدود ۳۰۰ هزار تومان دیگر ارزان شده و به ۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید هاچ بک امروز کاهش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. طوری که امروز حدود ۶۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و به ۴۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز محصولات سایپا امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته(تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۶,۹۰۰,۰۰۰
۴۷,۵۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۲,۳۰۰,۰۰۰
۴۲,۶۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۲,۸۰۰,۰۰۰
۴۲,۸۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۰,۲۰۰,۰۰۰
۴۳,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۴,۹۰۰,۰۰۰
۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
قیمت محصولات کرمان موتور امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸
محصولات کرمان‌موتور امروز رفتار دوگانه‌ای در بازار دارند. بعضی با کاهش قیمت و بعضی با افزایش قیمت به استقبال تعطیلات آخر هفته آمده‌اند. در این بین جک S۳ در بازار با افزایش قیمت سه میلیون تومانی به ۱۸۷ میلیون تومان رسیده و با این وجود همچنان حدود ۲۳ میلیون کمتر از قیمت کارخانه در بازار خرید و فروش می‌شود.
در طرف مقابل جک S۵ در بازار با کاهش قیمت دو میلیون تومانی همراه است و اختلاف خود با قیمت مصوب کارخانه را بیشتر کرده. طوری که کرمان موتور قیمت این محصول را حدود ۳۶ میلیون تومان گران‌تر از قیمت بازار یعنی ۳۰۱ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. جک S۴ بر خلاف دیگر مدل‌های جک از سری محصولات کرمان‌موتور تغییری نسبت به روز‌های گذشته ندارد و همچنان در بازار با قیمت ۱۴۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که تقریبا هفت میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه است.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸
قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو تغییر خاصی نسبت به روز‌های قبل ندارد. برای مثال قیمت MVM X۳۳ در بازار همچنان مثل روز گذشته ۲۰۵ میلیون تومان است و تقریبا ۳۱ میلیون تومان کمتر از قیمت کارخانه است. باید توجه داشته باشید که کارخانه مدیران خودرو قیمت محصولات خود را بالاتر از آنچه که در بازار خرید و فروش می‌شود در نظر می‌گیرد. این مورد محدود به MVM X۳۳ نیست. دیگر محصولات هم وضعیت مشابهی دارند.  MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار ۱۷۴ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کارخانه روی رقم ۱۹۵ میلیون تومان اصرار می‌کند. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای MVM X۲۲ دنده‌ای بیشتر است. طوری که می‌توان این ماشین را در بازار حدود ۱۴۴ میلیون تومان به صورت نقدی خرید، اما کارخانه آن را ۱۶۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌فروشد. همچنین MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار ۱۱۵ میلیون تومان است و با این حال کارخانه قیمت آن را ۱۴۰ میلیون در نظر می‌گیرد.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

منبع: فرارو

پرینت

http://rahenomedia.ir/?p=2476

مطالب مرتبط

تازه ترین مطالب

پرطرفدارترین‌ مطالب

فهرست