نرخ دلار، ارز، سکه و طلا در بازار امروز سه‌شنبه ۵ شهریور ۹۸

نرخ دلار، ارز، سکه و طلا در بازار امروز سه‌شنبه ۵ شهریور ۹۸

جدیدترین نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار_ قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز سه‌شنبه پنجم شهریور نسبت به روز گذشته کاهش یافت به طوری که هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش موج اقتصاد، بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۳ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۳ میلیون ۹۶۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۸۰ هزار تومان، ربع سکه با ۴۰ هزار تومان کاهش نسبت به معاملات یکشنبه یک‌میلیون و ۲۸۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸۹۰ هزار تومان فروخته شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۳۳ دلار قیمت خورد.

قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز سه‌شنبه ۵ شهریور

نوع قیمت روز معاملاتی گذشته (ریال) قیمت امروز (تومان)
مثقال طلا
۱۷,۹۵۰,۰۰۰
۱۷,۵۲۰,۰۰۰
طلای ۱۸ عیار
۴,۱۴۳,۷۵۰
۴,۰۴۴,۴۹۰
سکه جدید
۴۱,۱۵۰,۰۰۰
۳۹,۷۵۰,۰۰۰
سکه قدیم
۴۰,۸۰۰,۰۰۰
۳۹,۶۰۰,۰۰۰
نیم سکه
۲۱,۳۰۰,۰۰۰
۲۰,۸۰۰,۰۰۰
ربع سکه
۱۳,۲۰۰,۰۰۰
۱۲,۸۰۰,۰۰۰
سکه گرمی ۹,۰۰۰,۰۰۰
۸,۹۰۰,۰۰۰
انس طلا
۱۵۲۷ دلار
۱۵۳۳ دلار

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی روز سه‌شنبه ۵ شهریور ۹۸

صرافی ملی  قیمت دلار را برای سه‌شنبه پنجم شهریور با ۲۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۱ هزار تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۲۰۰ تومان کاهش یافت و ۱۲ هزار ۵۰۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار ۴۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.
عنوان نرخ خرید (ریال) نرخ فروش(ریال)
یورو ۱۲۴۵۰۰ ۱۲۵۰۰۰
دلار ۱۰۹۵۰۰ ۱۱۰۰۰۰

قیمت انواع ارز در بازار آزاد امروز سه‌شنبه ۵ شهریور ۹۸

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد.

اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.

قیمت ارز بازار آزاد امروز سه‌شنبه ۵ شهریور ۹۸ (تومان)
مظنه دلار
۱۱۲۲۰
یورو
۱۲۴۷۰
درهم امارات
۳۰۵۵
پوند
۱۳۷۴۰
دلار کانادا
۸۴۸۰
لیر ترکیه
۱۹۲۰
دلار استرالیا
۷۵۷۵
یوان چین
۱۵۶۵

قیمت دلار و ارز بانکی در روز امروز سه‌شنبه ۵ شهریور ۹۸

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (سه‌شنبه پنجم شهریور ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت روز گذشته ۵۱ هزار و ۲۹۴ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۶۳۱ ریال ارزش‌گذاری شد.
پرینت

http://rahenomedia.ir/?p=2381

مطالب مرتبط

تازه ترین مطالب

پرطرفدارترین‌ مطالب

فهرست